Аналіз BTC, ETH, XRP

Аналіз цін BTC, ETH, XRP (27.04.21)

Ціна Bitcoin
BTC/USD

Вчора відновлення ціни BTC продовжилося вище позначки 53400.00 USD. Сьогодні вночі продавцям кілька разів вдавалося проколоти цю підтримку, але до ранку пара утрималася вище помаранчевого рівня.

Якщо обсяги торгів залишаться на середньому рівні, то пара затримається в короткостроковій консолідації. Якщо ж покупці зможуть наростити обсяги покупок, то ціна підніметься район позначки 56000.00 USD.

Ціна Bitcoin
ETH/USD

Вчора в першій половині дня синя трендова лінія тривалий час утримувала пару ETH / USD від відновлення в висхідний канал.

У другій половині дня покупцям вдалося прорватися вище лінії тренду, але до кінця дня ціна ефіру перебувала під постійним ведмежим пресингом, який витісняв пару з висхідного каналу в область середніх цін.

На сьогоднішній ранок ціна все-таки втрималася в синьому коридорі та найближчим часом може продовжити відновлення до середньої лінії, в район відмітки 2666.00 USD.

Ціна Bitcoin
XRP/USD

Вчора вранці покупцям вдалося прорвати опір двогодинний EMA55 і продовжити відновлення пари вище позначки 1.315 USD. На завершення дня ведмеді спробували повернути пару в область середніх цін, але сьогодні вночі зростання продовжилося, і на ранок ціна XRP позначила локальний максимум в точці 1.465 USD.

Сьогодні пара протестує опір 1.500 USD, який на деякий час затримає ціну в вузькій бічній консолідації.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.