4 Травня 2023 в 07:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики Glassnode зафіксували послаблення активності BUSD-адрес

BUSD
Share this page to Telegram

Кількість адрес, що регулярно відправляють та отримують стейбкоїн Binance USD (BUSD), впала до найнижчого рівня з середини 2021 року. На різке ослаблення активності власників токена звернула увагу компанія Glassnode.

Падіння кількості перекладів BUSD стало результатом рішення команди Paxos про відмову від емісії цього стейблкоїну. Воно було прийнято під тиском американських регуляторів минулої зими.

У результаті капіталізація BUSD впала нижче за $10 млрд вперше за два роки. Наразі ринкова пропозиція стейблкоїну становить $6,092 млрд.

Деякі біржі, такі як Coinbase, стали виключати BUSD. На ринку децентралізованого фінансування DeFi також впала кількість угод, у яких фігурує стейблкоїн.

На піку капіталізація BUSD перевищувала $23 млрд.

Через вихід капіталу з цього цифрового активу різко зросла капіталізація найбільшого стейблкоїна Tether. Станом на 3 травня пропозиція USDT становила трохи більше ніж $81,89 млрд.

Емісія нових токенів говорить про попит, що росте, на цей актив, який може використовуватися інвесторами для купівлі біткоїна та інших криптовалют.

BUSD
Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар