криптовалюти

З’явилася інформація про успішний злам «захищеною від Майнінг» NVIDIA GeForce RTX 3060

Чіп GeForce RTX 3060 здатний видавати близько 40-45 MH / с, але через обмежувач, який визначає характеристику навантаження, продуктивність автоматично знижується до 20-25 MH / с. Але китайські ентузіасти випустили модифікацію, яка обходить обмеження NVIDIA.

На фото, яке виявив користувач Twitter під ніком I_Leak_VN, видно, що Geforce RTX 3060 працює при стабільних 45 MH / s в Ethereum з використанням алгоритму Dagger Hashi-Motto. При використанні ферми на 8 відеокарт вдалося досягти загальної хеш-швидкості в 362,75 MH / с.

В’єтнамська група в Facebook повідомила, що перевірила модифікацію і може підтвердити, що швидкість Майнінгу може досягати 50 MH / с. Це робить GeForce RTX 3060 вигідною для Майнерів – продуктивність виявилася на рівні 3060 Ti при більш низькій ціні і енергоспоживанні.

На даний момент не ясно, як саме працює лазівка, знайдена китайськими Майнерами – жодене велике джерело ще не підтвердило працездатність модифікації. Раніше NVIDIA повідомляла, що зламати захист неможливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *