Paradigm

ЗМІ: Paradigm створить венчурний фонд для інвестицій в криптостартапи

Інвестиційна компанія Paradigm планує заснувати венчурний фонд розміром від $ 1,25 млрд до $ 1,5 млрд для фінансування криптовалютних стартапів. Про це повідомляє CoinDesk.

За даними видання, збір коштів завершиться 12 листопада. За словами знайомого з діяльністю Paradigm джерела, недавно компанія «провела раунди серед сімейних офісів в Кремнієвій долині».

На початку року Ribbit Capital і Paradigm очолили раунд фінансування Серії А індійської криптобіржі CoinSwitch Kuber на $ 15 млн.

У лютому інвесткомпанія вклалася в блокчейн-стартап Fireblocks – в рамках раунду він залучив $ 133 млн.

Навесні Paradigm очолила інвестиційну сесію розробника рішень щодо масштабування мережі Ethereum StarkWar, ​​погодилася викупити 10% токенів DeFi-проєкту Lido та увійшла в новий криптовалютний альянс Crypto Council for Innovation.

У червні децентралізована біржа криптовалютних деривативів dYdX закрила раунд фінансування Серії C в розмірі $ 65 млн, який очолила Paradigm.

Фірма також інвестувала у NFT-платформу діджея 3LAU і проєкт Sky Mavis, який створив NFT-гру Axie Infinity.

Нагадаємо, в червні провідна венчурна компанія Кремнієвої долини Andreessen Horowitz запустила третій криптовалютний фонд з активами на $ 2,2 млрд для інвестицій в стартапи на всіх стадіях розвитку – від передпосівної до пізніх.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.