Tether-USDT криптовалюта

Запуск цифрового юаня можна спричинити заборону Tether (USDT)

Фахівці вважають, що в наступному році, коли Народний банк Китаю (PBoC) розгорне перед Зимовими Олімпійськими іграми цифровий юань, Tether (USDT) може стати мішенню для нападок влади.

У бесіді з Bloomberg генеральний директор провайдера кріптовалютной ліквідності B2C2 Japan Філіп Гіллеспі заявив:

Китайська влада може спробувати заборонити стейблкоін, прив’язаний до долара. Це допоможе їм підняти відсоток користувачів цифрової валюти центрального банку (CBDC).

Інші експерти також сходяться на думці, що після запуску власних CBDC центральні банки почнуть боротьбу з криптовалютою, і в найбільшої загрози зазанають біткоіни (BTC) і стейблкоіни.

У вересні 2017 року Китай заборонив обмін юанів на кріптоактіви, проте з тих пір почала процвітати неформальна торгівля. Вважається, що китайські користувачі перейшли на позабіржову платформу Huobi, за що заплатили додаткові 2%. Багато трейдерів на материку почали використовувати стейблкоін в якості шлюзу для торгівлі BTC.

На данний момент покупка BTC з використанням USDT стала найзручнішим каналом торгів для китайських користувачів криптовалюта.

Не виключено, що запуск цифрового юаня може також означати кінець електронних платежів таких гігантів, як Alipay, керованого Ant Group, і WeChat Pay від Tencent.

У будь-якому випадку будь-які введені обмеження негативно позначаться на стані кріпторинка, оскільки ліквідність на торгових платформах підвищиться і може привести до панічних продажів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.