Voyager Digital

Voyager Digital оголошує про виторг у розмірі $65,6 млн

Криптобіржа заявляє, що може перевищити рекордний виторг у поточному кварталі.

Компанія Voyager Digital Ltd. (TSX: VOYG) повідомила про дохід за перший квартал фінансового року в розмірі 65,6 млн доларів проти попереднього прогнозу в 63-67 млн доларів.

Voyager, публічна криптовалютна біржа, повідомляє, що загальна кількість профінансованих рахунків перевищує 860 000 і збільшилася на 29% із 665 000 на кінець фінансового року 30 червня. Загальна сума активів під управлінням (AUM) досягла 4,3 мільярда доларів з 2,6 мільярда доларів на 30 червня, з AUM зараз трохи менш як 7 мільярдів доларів.

Прибуток Voyager обумовлений тим, що ширша індустрія криптовалюти зіткнулася з перешкодами у вересневих обсягах, хоча й зросла, оскільки ціни на криптовалюту, включаючи біткойн, останнім часом зросли. Найбільша криптовалютна біржа США Coinbase також відзначила аналогічну перспективу.

Voyager також заявив, що хоче диверсифікувати свої доходи шляхом додавання монет, які генерують винагороду за стекінг, а також потоків доходів через NFT та пов’язані з криптовалютою платіжні картки.

«Хоча у вересневому кварталі обсяги світової криптоіндустрії скоротилися, наше стратегічне рішення інвестувати у залучення та утримання клієнтів протягом цього періоду окупилося, оскільки призвело до значного збільшення завантажень та підвищення рейтингу додатків», — сказав генеральний директор Стів Ерліх, у звіті про прибутки та Voyager.

“Якщо ми подивимося на наші результати на календарній основі, ми очікуємо, що виторг за календарний рік перевищить 360 мільйонів доларів“, – сказав Ерліх.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *