6 Серпня 2021 в 20:25
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Віталік Бутерін: Ethereum скоротить споживання енергії на 99%

Ethereum
Share this page to Telegram

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін заявив, що альткоін готовий до подальшого оновлення до протоколу 2.0, в результаті якого він скоротить енергоспоживання на 99%. Так Бутерін в інтерв’ю Bloomberg прокоментував вихід хардфорку London, який відбувся 5 серпня і який він називає найсерйознішою зміною блокчейну з 2015 року, пише РБК Крипто.

За словами Бутеріна, найважливіша частина поновлення – це пропозиція щодо поліпшення EIP-1 ​​559, повністю змінила механізм нарахування транзакцій. До виходу London оплата комісій проходила в форматі аукціону, тобто майнери насамперед виконували транзакції з найбільшою комісією.

Після хардфорку кожен блок має фіксовану комісію, яка залежить від навантаження на мережу і попиту. Тепер користувачам не потрібно самостійно розраховувати та виставляти комісії. Також London ввів можливість давати майнерам «чайові» за прискорене проведення транзакцій.

Протокол Ethereum 2.0 дозволить масштабувати оригінальний блокчейн і зробити його більш зручним для користувачів. Основна особливість поновлення полягає в переході мережі на консенсус Proof-of-Stake (PoS) – він замінить консенсус Proof-of-Work (PoW), на якому зараз працює блокчейн. Точна дата переходу Ethereum на протокол 2.0 поки невідома.

Головна відмінність PoS від PoW – в тому, що для підтримки роботи PoS-мережі не потрібні майнери, які генерують обчислювальну потужність. Працездатність блокчейну забезпечують власники цифрових монет і отримують за це винагороду.

Після виходу хардфорку London протягом години Ethereum подорожчав на 7%. Вартість альткоіну в моменті досягала позначки $ 2,8 тис. На 12:15 6 серпня цифрова монета торгується на рівні $ 2,77 тис., А її капіталізація становить $ 325 млрд, за даними CoinGecko.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар