1 Березня 2023 в 08:22
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Visa спростувала чутки про припинення участі у криптопроєктах

Visa
Share this page to Telegram

Платіжний гігант Visa заявив, що не збирається знижувати зусилля щодо розробки криптовалютних проєктів, попри складний період для сфери цифрових активів.

Про те, що фірми Visa та Mastercard припиняють розробку пов’язаних із криптовалютами ініціатив, спочатку повідомило агентство Reuters. Однак, за заявою глави напряму криптовалют Visa Кая Шеффілда (Cuy Sheffield), ця інформація не відповідає дійсності, хоча у криптовалютній галузі й спостерігаються проблеми.

«Попри складний період для сфери криптовалюту, наші погляди на галузь не змінилися. Ми продовжуємо вважати, що цифрові валюти, забезпечені фіатними грошима та які працюють на загальнодоступних блокчейнах, можуть відіграти важливу роль у світовій платіжній екосистемі», – написав Шеффілд.

До краху біржі FTX вони спільно з Visa випускали дебетові криптовалютні карти, проте потім платіжна фірма розірвала партнерство. Втім, компанія продовжує співпрацювати із криптовалютними проєктами.

«Нещодавні великі банкрутства в криптовалютному секторі показують, що галузь має пройти довгий шлях, перш ніж цифрові валюти стануть частиною повсякденних платежів та фінансових послуг. Ми зосереджені на розвитку компетенцій у сфері Web3 та досліджуємо різні блокчейни», ― заявив представник Visa.

Раніше про те, що стейблкоїни та державні криптовалюти можуть зайняти важливу частку в платіжній сфері, говорив і генеральний директор Visa Ел Келлі (Al Kelly).

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар