Visa

Visa продовжить купувати NFT після придбання токена за $ 150 тис.

Платіжна компанія планує додавати у свою колекцію невзаємозамінні токени (NFT), щоб підтримувати авторів з криптосфери.

Платіжна компанія Visa планує продовжити купувати невзаємозамінні токени (NFT), повідомив в інтерв’ю Blockworks глава криптовалютного напрямку Visa Кай Шеффілд. За його словами, компанія буде додавати у свою колекцію NFT-токени з метою підтримки авторів, які працюють в криптосфері.

23 серпня стало відомо, що Visa купила NFT-токен CryproPunk # 7610 за $ 150 тис. Компанія скористалася послугами першого в США криптовалютного банку федерального рівня Anchorage. Visa не взаємодіяла з Ethereum для покупки токена, а провела операцію за допомогою фіатної валюти. Зберіганням CryptoPunk # 7610 також займається Anchorage.

Протягом години після покупки NFT-токена компанією Visa автори колекції CryproPunks продали понад 60 NFT. Вартість кожного токена перевищила $ 200 тис. За даними CryptoSlam, на 16.45 27 серпня добовий обсяг торгів токенами CryproPunks становить $ 31,8 млн. За останні чотири дні показник виріс на 283%.

CryptoPunks – це колекція з 10 тис. цифрових аватарів у вигляді людей, мавп, прибульців і інших істот, створена у вигляді NFT. Найдорожчим токеном з колекції вважається «Чужий» # 7523 («Alien»), який був проданий за $ 11,8 мільйона на аукціоні Sotheby’s в червні поточного року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *