20 Серпня 2021 в 21:23
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

VanEck і ProShares відкликали заявки на створення Ethereum-ETF через два дні після подачі

Ефір
Share this page to Telegram

Інвестиційні компанії VanEck і ProShares в цю п’ятницю відкликали заявки на створення фондів (ETF), прив’язаних до криптовалюти мережі Ethereum. Вони були подані до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) всього два дні тому.

VanEck має намір інвестувати активи фонду у ф’ючерси ефіру, вже звертаються в Канаді ETF, а також в закриті фонди та біржові інструменти з доступом до криптовалют. ProShares планувала обмежитися ф’ючерсами.

«Продаж цінних паперів у зв’язку з даною пропозицією не проводився і траст прийняв рішення не переслідувати його в цей час», – йдеться у відмові VanEck.


Старший ETF-аналітик Bloomberg Ерік Бальчунас передбачає, що SEC зв’язалася з обома компаніями та повідомила їм, що не стане схвалювати їх пропозиції.

Глава SEC Гері Генслер недавно дав рекомендації щодо того, який біткоін-ETF матиме найвищі шанси на схвалення. В цей час в SEC знаходиться більше десятка заявок на створення біржових фондів, прив’язаних до найбільшої криптовалюти. Одночасно Генслер відмовився відповідати на питання про те, чи вважає SEC ефір цінним папером чи ні.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар