Cardano

В Google запит “купити Cardano” досяг тримісячного максимуму

Дані Google Trends, які аналізують популярність пошукових запитів в Google Search, показують, що інтерес до пошукового запиту «купити Cardano» досяг 3-місячного максимуму.

Популярність «купити Cardano» почала зростати 26 травня і досягла піку 22 серпня. Крім того, дослідження показало, що Ліван є країною, найбільш зацікавленою в третій за величиною ринкової капіталізації криптовалюта. Далі йдуть Катар і Словенія.

Сінгапур, Литва, Канада, Ізраїль, США, Нова Зеландія і Норвегія замикають десятку 10 країн, які використовували цей пошуковий запит.

Цікаво, що з початку року прибутковість Cardano склала 1 324%, що більше показників біткоіна та ефіріума.

Через недавній стрибок цін зараз Cardano (ADA) є третьою криптовалютою за величиною ринкової капіталізації криптовалют, відтіснивши з цієї позиції нативний токен Binance (BNB). Останнє підвищення ціни зумовлено новинами про майбутнє оновленні «Alonzo», яке у вересні перенесе смартконтракти в блокчейн.

З точки зору ринкової капіталізації Cardano став одним зі 100 найбільших гравців крипторинку за останні сім днів, але після досягнення рекордних максимумів ціни криптовалюта пережила значний обвал.

Cardano має ринкову капіталізацію $ 82 млрд при поточній ціні $ 2,56. За даними CoinMarketCap, за останні 24 години криптоактив впав на 7,53%.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *