15 Лютого 2023 в 20:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У США представлять законопроєкт про боротьбу з відмиванням грошей

криптовалюти
Share this page to Telegram

Елізабет Уоррен знову пропонує законопроєкт про боротьбу з відмиванням грошей у криптовалюті, щоб розправитися з «великими фінансовими злочинцями»

Сенатор США Елізабет Уоррен повідомила, що двопартійний законопроєкт про боротьбу з відмиванням грошей (AML), який поширюється на децентралізовані організації, такі як протоколи децентралізованого фінансування (DeFi) та децентралізовані автономні організації (DAO), незабаром знову внесуть до Конгресу.

«Лише минулого року, всього за один рік, криптовалюта була кращим методом оплати для міжнародних торговців наркотиками, які заробили понад мільярд доларів за допомогою криптовалюти, північнокорейських хакерів, які вкрали $1,7 млрд для фінансування своєї ядерної програми, та зловмисників із програмами здирниками, які отримали майже $500 млн», – сказала Уоррен.

Уоррен заявила під час слухань у Банківському комітеті Сенату, що криптоспільнота хоче, щоб децентралізовані організації, що працюють на коді, були звільнені від вимог AML.

“Іншими словами, вони хочуть, щоб у законі була прописана гігантська лазівка для DeFi, щоб вони могли відмивати гроші щоразу, коли їм за це платить наркобарон або терорист”, – пояснила політик.

У зв’язку з цим Уоррен заявила, що повторно надасть Закон про боротьбу з відмиванням грошей у сфері цифрових активів від 2022 року, який вона вперше представила 15 грудня. Його зачитали двічі, перш ніж передали до Банківського комітету Сенату, де він не отримав подальшого схвалення.

Якщо законопроєкт представлять у тій самій формі, він також розширить вимоги до звітності щодо боротьби з відмиванням грошей, включивши до них осіб із США, які здійснюють операції з цифровими активами на суму $10 000 або більше, використовуючи офшорний рахунок. Також закон вимагатиме від Міністерства фінансів провести перевірку дотримання вимог щодо боротьби з відмиванням грошей для підприємств, що займаються грошовими послугами, до яких у тому числі належать великі американські криптовалютні компанії.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар