19 Серпня 2021 в 19:32
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У мережі Avalanche запустили фонд на $ 180 млн для розвитку DeFi-проєктів

Avalanche
Share this page to Telegram

Некомерційна організація Avalanche Foundation створила фонд на $ 180 млн, кошти з якого підуть на залучення в мережу додатків і активів з DeFi-сектора.

На перший етап програми під назвою Avalanche Rush виділили $ 30 млн в токенах AVAX. Їх залучають до майнінгу ліквідності в трьох проєктах після їх розгортання в мережі – лендінгової платформи Aave, децентралізованої біржі Curve і зібранні стратегій Stake DAO.

У найближчі місяці організація анонсує другий етап програми.

«Ми хочемо показати, як працює Avalanche як блокчейн першого рівня для одних з найбільших протоколів», – пояснив Луїджі Д’Оноріо Демея, директор Ava Labs.

Творці проєкту оцінюють пропускну здатність мережі в 4500 TPS, де фінальної транзакцій досягається «за частки секунди». У число засновників проєкту на базі Proof-of-Stake входить ветеран біткоін-індустрії Емін Гюн Сірер.

У лютому група розробників ChainSafe створила «міст» між блокчейнами Avalanche та Ethereum для переміщення активів DeFi-проєктів двох екосистем.

В інтерв’ю The Block Гюн Сірер заявив, що «міст» і робота значущих протоколів стануть перевіркою обґрунтованості заяв команди Avalanche про відповідність блокчейна вимогам користувачів простору децентралізованих фінансів.

Нагадаємо, в травні емітент стейблкоіна USDT Tether оголосив про підтримку блокчейна Avalanche.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар