28 Квітня 2023 в 19:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Мексиці хочуть зробити біткоїн легальним платіжним засобом

Мексика
Share this page to Telegram

Сенатор Індіра Кемпіс і генеральний директор Jan3 Самсон Моу прагнуть зробити біткоїн законним платіжним засобом у Мексиці.

Назва Jan3 обрана невипадково, це данина поваги 3 січня 2009 року, коли був випущений перший блок біткоїна генезис. Очолювана Моу компанія прагне виправити світ, прискоривши гіпербіткоїнізацію.

У квітні 2022 року організація підписала меморандум про взаєморозуміння щодо розвитку інфраструктури біткоїнів у Сальвадорі, першій країні, яка зробила біткоїн законним платіжним засобом.

Зовсім недавно Моу був у Мексиці й виступив перед Конгресом з біткоінізації, розповівши про три шляхи «прийняття біткоїн-стратегії».

Перший і найпростіший шлях — додати BTC до національної скарбниці, подібно до того, як країни зберігають резервні активи в золоті чи іноземній валюті.

Інший метод – випустити інструмент фінансової облігації, забезпечений BTC. Передбачається, що покупці облігацій Мексики платять долари США, що надає їм право на повернення.

Кошти будуть використані для майнінгу BTC шляхом придбання обладнання та інфраструктури для майнінгу. Отриманий дохід виплачуватиметься власникам облігацій, а зайві монети накопичуватимуться.

Нарешті, Моу розповів про прийняття закону із закріпленням за біткоїном статусу платіжного засобу, який необмежено використовується як валюта. Сенатор Кемпіс працювала над цим документом протягом кількох років.

Тим часом центральний банк країни та фінансовий регулятор виступили зі спільною заявою, в якій відкинули цю ідею. Однак сенатор Кемпіс не має наміру здаватися у спробі перетворити Мексику на центр фінансових технологій на основі біткоїна.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар