26 Серпня 2021 в 18:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Творець AriseCoin засуджений до п’яти років в’язниці

AriseCoin
Share this page to Telegram

Творець криптовалюти AriseCoin і платформи AriseBank Джаред Райс, який обдурив інвесторів на суму понад $ 4 млн, засуджений до п’яти років тюремного ув’язнення.

Як зазначено на сайті Міністерства юстиції США, про це повідомив виконувач обов’язків прокурора США в Північному окрузі Техасу Прерак Шах (Prerak Shah). В кінці 2018 року генеральний директор криптовалютної платформи AriseBank Джаред Райс (Jared Rice) потрапив під арешт, а в березні 2019 року визнав провину в скоєнні шахрайства з цінними паперами та обмані інвесторів.

Платформа AriseBank позиціювалася як «перша у світі децентралізована банківська платформа», на якій можна було відкривати банківські рахунки, застраховані Федеральною корпорацією зі страхування вкладів (FDIC), а також користуватися кредитними картами Visa і криптовалютними послугами на основі AriseCoin.

Пізніше з’ясувалося, що AriseBank не мав права вести банківську діяльність в Техасі, рахунки клієнтів не були застраховані FDIC, а проєкт не укладав партнерство з Visa. Крім рекламування вигаданих переваг AriseBank, Райс витрачав гроші інвесторів на особисті потреби: номера в готелях, обіди в ресторанах, подорожі та послуги сімейного адвоката. Райс приховав цю інформацію від користувачів, як і той факт, що раніше він був організатором інший шахрайської схеми в Інтернеті.

Тим часом кілька сотень інвесторів купили AriseCoin на загальну суму близько $ 4.25 млн за BTC, ETH, LTC і фіатні валюти. На цьому тижні окружний суддя Ед Кінкід (Ed Kinkeade) засудив Райса до п’яти років позбавлення волі та постановив, щоб він повернув інвесторам всі отримані гроші ($ 4 258 073).

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар