22 Серпня 2021 в 15:08
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Товарний фонд Neuberger Berman інвестує до 5% активів в біткоін

Neuberger Berman
Share this page to Telegram

Товарний фонд під управлінням інвестиційної компанії Neuberger Berman вкладе до 5% своїх активів в біткоін-ф’ючерси та акції ETF на базі першої криптовалюти.

Згідно з документом SEC, Neuberger Berman Commodity Strategy Fund може інвестувати у ф’ючерсні контракти, які торгуються на зареєстрованих у CFTC товарних біржах. В цей час такі інструменти є в лістингу єдиного майданчика – Чиказькій товарній біржі.

Структура також вкладе кошти в акції канадських біткоін-ETF. У Neuberger Berman підкреслили, що на біржові фонди поширюються «багато з тих ризиків», до яких схильні прямі інвестиції в цифрове золото.

Компанія відносить криптовалюти до класу, що розвивається спекулятивних активів. Її фахівці вважають, що майбутнє регулювання може суттєво вплинути на вартість цих інструментів.

Раніше Neuberger Berman повідомила в SEC, що буде управляти активами на базі біткоіна та Ethereum, включаючи ф’ючерси, цінні папери трастів і ETF. Новий додаток до повідомлення Форми D виключає другу за капіталізацією криптовалюту зі сфери інтересів компанії.

Загальна вартість активів під управлінням Neuberger Berman перевищує $ 400 млрд. Обсяг Neuberger Berman Commodity Strategy Fund оцінюється в $ 164 млн.

Нагадаємо, 70% опитаних Fidelity Digital Assets інституційних інвесторів розраховують додати криптовалюти у свої портфелі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар