Yield Guild Games

Токенсейл Yield Guild Games пройшов за 31 секунду і приніс $ 12,5 млн

Децентралізована гільдія людей, які грають заради заробітку, під назвою Yield Guild Games (YGG) завершила первинну пропозицію через платформу Miso від SushiSwap менш ніж за хвилину.

27 липня YGG залучила близько $ 12,5 млн, продавши через голландський аукціон 25 млн токенів або 2,5% від 1-мільярдної емісії проєкту. Токени YGG продавалися приблизно по $ 0,50 за штуку.

Розчаровані інвестори розкритикували продаж після того, як 32 гаманці зробили покупки протягом 31 секунди, хоча загальна кількість учасників YGG в Discord становить понад 47 000.

Все вказує на те, що з однієї адреси була оплачена покупка 4,5 млн токенів або 18% монет, виставлених на продаж. У криптоспільноті вважають, що, швидше за все, покупцем виступив пул.

Співзасновник YGG Габбі Дізон зауважив, що команда проєкту підтримує контакти з деякими покупцями, завдяки чому вдалося дізнатися, що єдину адресу належить групі постійних членів спільноти, які «об’єднали капітал для великої покупки».

Таким чином, це були не просто 32 кити, а 32 гаманці, які представляли групи тих, хто довгий час розділяв наше бачення.

Дізон також зазначив, що торги токеном на SushiSwap почнуться сьогодні з великою ліквідністю, що надасть інвесторам додаткові можливості для покупки YGG.

У повідомленні блогу Дізон подякував спільноті за підтримку та участь:

Ми з нетерпінням чекаємо початку airdrop спільноті, під час якого токени YGG будуть видаватися найбільш активним і зацікавленим членам нашої гільдії, особливо тим, хто був з нами з самого початку.

Після роздачі токенів буде запущена програма майнінгу для спільноти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.