Майнінг

Таїландська телеком-компанія зайнялася майнінгом біткоіна

Базована в Таїланді Jasmine Telecom Systems (JTS), дочірня структура телекомунікаційного холдингу Jasmine International Public Company, приєдналася до індустрії біткоін-майнінгу. Про це пише Bangkok Post.

Президент JTS Дусит Срісангаоран (Dusit Srisangaoran) в коментарі виданню заявив, що компанія вже деякий час вивчає бізнес з видобутку першої криптовалюти.

«Зараз хороший час для JTS інвестувати в майнінг біткоіна, з огляду на його широке поширення і події в Китаї», – зазначив він.

Фірма приступила до встановлення обладнання і підписала контракт на постачання ще 500 майнерів для власного дата-центру Jastel. На початку наступного року вона планує розгорнути додаткові 5000 пристроїв на інших майданчиках.

За даними видання, до 2024 року JTS намір стати найбільшим майнером серед країн АСЕАН і розширити парк до 50 000 пристроїв. У компанії допустили, що при досягненні цієї мети вона зможе видобувати «понад 16 000 BTC в рік».

Раніше котирувана на біржі Nasdaq чайна компанія Urban Tea заявила про плани добувати криптовалюти.

На початку 2021 року постачальник послуг онлайн-лотереї в Китаї 500.com Limited уклав угоду на покупку устаткування для майнінгу біткоіна на $ 14,4 млн. Пізніше фірма придбала 5900 пристроїв.

У березні 500.com Limited оголосила про зміну назви на «BIT Mining Limited» та біржового тікера – з «WBAI» на «BTCM». Через місяць стало відомо про її покупку зареєстрованого в Гонконзі виробника ASIC-майнера Bee Computing за $ 100 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.