SEC

Суд підтримав Ripple в питанні про розкриття документів SEC

Світовий суддя Сара Нетберн постановила, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) повинна надати запитувані Ripple документи для розгляду «при закритих дверях» (review in camera). Про це повідомив адвокат Джеймс Філа.

На слуханні 31 серпня, яке пройшло у форматі телеконференції, сторони обговорили привілеї дорадчого процесу (deliberative process privilege) SEC. Це принцип права, що дозволяє регулятору відмовитися від розкриття документів або надання свідчень, пославшись на конфіденційність даних і джерел.

Нетберн заявила, що Ripple привела вагомі аргументи на користь свого запиту, а тому їй необхідно ознайомитися з документами, щоб визначити, чи потрібно захистити їх від розкриття.

Термін review in camera, який використовувала Нетберн, означає, що на поточному етапі відповідачі не зможуть ознайомитися з наданими SEC даними. Якщо суддя вважатиме їх важливими для процесу, вони будуть оприлюднені на відкритому засіданні.

Представник Комісії намагався оскаржити рішення судді, заявивши про «особливе ставлення до відповідачів» і створення «небезпечного» для регулятора прецеденту, однак Нетберн відкинула ці аргументи За її словами, Ripple не отримає привілеїв, оскільки адвокати компанії не побачать документи, поки вона не вирішить зворотне.

Нетберн повинна розглянути інформацію SEC до 28 вересня, після чого винести рішення про виправданість її приховування. Регулятору наказано подати документи з мінімальною кількістю правок.

В ході засідання порушувалося питання про надання SEC доступу до листування співробітників Ripple в месенджері Slack.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *