Ripple

Старший менеджер Ripple розповіла про досягнення в програмах D&I

У новому випуску The Ripple Drop старший менеджер Ripple Елісон Кроуфорд розповіла про досягнення компанії в програмах D&I.

Старший менеджер Ripple з питань різноманітності та відкритості Елісон Кроуфорд в новому випуску The Ripple Drop представила оновлену інформацію про досягнення компанії в її програмах D&I (особливий підхід для роботи співробітників, що означає створення рівних умов для співробітників, які відрізняються один від одного за статтю, віком, етносу і так далі). Піднявшись до чотирьох стовпів D&I Ripple, вона детально описала ряд ініціатив за останній рік: зовнішні зусилля, такі як демонстрація різноманітності співробітників компанії, і внутрішні ініціативи, такі як просування по службі та наймання, культурний і професійний розвиток серед керівників і активізація семи груп ресурсів (ERG).

Представник Ripple підкреслила, що ці ERG, очолювані співробітниками, мають вирішальне значення для забезпечення того, щоб компанія бачила і брала відмінності, щоб люди могли виконувати свою роботу найкращим чином. За її словами, важливо, щоб програма Ripple D&I, як глобальна компанія, фокусувалася на найбільших можливостях в кожному регіоні, продовжуючи домагатися прогресу у розв’язанні універсальних питань, таких як рівний доступ і поліпшення становища жінок.

Елісон також з гордістю відзначила, що компанія впровадила правило Руні, яке гарантує, що принаймні два недопредставлених людини пройдуть певний етап процесу співбесіди. І їй дуже подобається використовувати результати внутрішнього опитування, щоб точно зіставити переваги компанії з потребами прихильників Ripple по всьому світу.

Раніше було відомо, що глава Ripple подав клопотання про отримання документів від Binance. Також була інформація, що Ripple оголошує про новий коридор ODL в Японії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *