Криптовалюти

Словенія пропонує 10% податок на дохід від криптовалют

Фінансова влада Словенії оголосила про пропозицію обкладати учасників криптовалют податком в розмірі 10% від їх доходів від активів, зокрема, від операцій з купівлі-продажу.

Згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ, Фінансова адміністрація Республіки Словенія (FURS) розглядає можливість в найближчому майбутньому ввести 10%-ий закон про оподатковуваний дохід від операцій з криптовалютними активами.

Відповідно до методу чинного законодавства, орган аналізує діяльність фізичних осіб з цифровими активами в кожному конкретному випадку, переглядаючи їх транзакції покупки та продажі. Це може привести до застійного і втомливого процесу адміністрування криптографії.

Впровадження цієї прогресивної ініціативи направлено на цифрову оптимізацію процесу, зосередившись виключно на покупку товарів і послуг або конвертації криптоактивів у фіатні валюти. З урахуванням цих показників фізичні особи будуть обкладатися податком за ставкою 10% від їх доходу.

У новинному репортажі STA FURS поділився додатковою інформацією про пропозицію:

«Ми хотіли б підкреслити, що податком буде обкладатися не прибуток, а сума, яку словенський податковий резидент отримує на свій банківський рахунок при перетворенні віртуальної валюти в готівку або при покупці речі».
Уряд Франції наполягає на тому, щоб одне агентство регулювала криптовалюта в ЄС

Словенія послідовно виступає за впровадження цифрових активів і технології блокчейн в Європі в останні кілька років.

Агрегований індекс криптовалют, створений фінансової дослідницькою фірмою Crypto Head, поставив Словенію на 7-е місце за здатністю повністю використовувати криптовалютні активи, розраховані з використанням різних показників, включаючи пошук в Google, насиченість крипто-банкоматів і законодавство.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.