26 Серпня 2021 в 18:11
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Сімейний офіс британського мільярдера вийде на криптовалютний ринок

криптовалюти
Share this page to Telegram

Керівна особистим статком британського підприємця Саймона Ніксона в розмірі $ 1,2 млрд фірма Seek Capital має намір інвестувати в цифрові активи, повідомляє Bloomberg.

Глава компанії Адам Проктор заявив, що вони планують «розподілити вкладення на користь криптовалют, оскільки вважають їх важливою сферою майбутнього». Для цього фірма шукає аналітика в області цифрових активів.

Видання зазначає, що бум подібних приватних компаній, які називаються сімейними офісами, був частково спровокований зростанням станів технологічних мільярдерів, таких як Сергій Брін і Ерік Шмідт. За оцінкою Campden Wealth, у 2019 році активи під управлінням таких установ оцінювалися майже в $ 6 трлн.

Ніксон в 1993 році став співзасновником сайту в порівнянні цін Moneysupermarket.com. У 2016 році він остаточно позбувся частки в проєкті.

Відповідно до проведеного Goldman Sachs опитування, 15% сімейних офісів вже інвестують в криптовалюти, а 45% планують це зробити.

Нагадаємо, ще більш оптимістичні результати отримала Fidelity в ході дослідження, яке показало, що 70% інституційних інвесторів розраховують в майбутньому вкластися в цифрові активи.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар