14 Липня 2021 в 09:41
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Шанхайська майнінгова компанія The9 City перемістить потужності в Росію

The9 City
Share this page to Telegram

Шанхайська компанія The9 City, що займається онлайн-іграми й майнінгом, планує перемістити потужності з Китаю в Росію. Фірма запустила майнінговий підрозділ всього чотири місяці тому.
The9 City уклала з російською компанією BitRiver угоду, в рамках якого на площах BitRiver буде розміщено обладнання загальною потужністю 15 МВт. Термін договору складає 2 роки, однак у майбутньому його можна продовжити.
До Росії буде переміщено не все обладнання компанії, оскільки вона володіє 35 000 пристроїв, загальний хешрейт яких становить 745 ПХ \ с. Пристрої розміщені в китайських провінціях Сичуань, Сіньцзян, Цінхай, Внутрішня Монголія і Ганьсу.

Компанія торгується на фондовій біржі NASDAQ, тому повинна звітувати американській владі про свої активи. На кінець березня на гаманцях The9 City зберігалося 126 BTC. За поточним курсом їх вартість становить близько $ 4 млн.

Спочатку The9 City займалася комп’ютерними іграми, а запустити майнінговий підрозділ керівництво фірми вирішило лише на початку цього року.

Нагадаємо, що влада Китаю почала планомірні заборони на майнінг. Пов’язано це рішення з побоюваннями щодо шкоди для екології, який завдає видобуток криптовалют.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар