криптовалюти

Сенатор Пет Тумі: законодавство повинно адаптуватися під криптовалюти

Сенатор від Республіканської партії Пет Тумі закликав владу США адаптувати законодавство під криптоіндустрію замість її ігнорування і придушення.

«[…] як регуляторам, так і законодавцям необхідно визнати, що відкриті мережі з нами надовго. Наші закони та нормативні акти повинні адаптуватися до цього », – заявив політик.

Він підкреслив, що криптоіндустрія і блокчейн забезпечують фінансову незалежність в угодах без дорогих посередників. За його словами, Конгрес повинен гарантувати, що США залишаться на передовій інновацій.

Сенатор почав збір пропозицій для удосконалення законодавства, підтримки розвитку нових цифрових активів і пов’язаних з ними технологій, а також захисту криптоінвесторів. Приймання ініціатив триватиме до 27 вересня.

Тумі цікавлять пропозиції про вплив криптовалют на цінні папери, стейблкоіни, біткоін-біржі, конфіденційності, захисту інвесторів, децентралізованих фінансах і усунення чинної нормативної двозначності.

Нагадаємо, Тумі виступив співавтором дружньої до криптоіндустрії поправки до положень двопартійного інфраструктурного плану.

Згідно з початковим формулюванням законопроєкту, будь-яка особа, що надає послуги з переказу криптовалют та отримує за це винагороду, має звітувати перед Податковою службою про діяльність своїх користувачів.

При певному трактуванні такі вимоги можуть поширюватися на майнерів і операторів нод в блокчейнах, розробників гаманців, постачальників ліквідності в DeFi-протоколах та інших некастодіальних гравців.

10 серпня Сенат США направив документ в Палату представників без поправок про криптовалюти. Як пише CNBC з посиланням на чиновника Мінфіну, відомство не має наміру широко трактувати визначення «брокер» до учасників індустрії, навіть якщо інфраструктурний план візьмуть без змін.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *