SEC закликала суд відхилити клопотання власників XRP

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала клопотання про відхилення заяви власників токена XRP від Ripple. Документ спрямований до окружного суду Род-Айленда.

На початку січня 2021 року група інвесторів зажадала від регулятора змінити позов до каліфорнійської компанії і перестати називати монету цінним папером. За їх словами, SEC «навмисне і навмисно» заподіяла власникам XRP «багатомільярдні» збитки.


SEC подала иск против Ripple

У клопотанні регулятор вказав, що заявники не привели вагомих підстав для відмови від обраної позиції.

«Авторам документа не вдалося показати, що платформи для торгівлі цифровими активами змінять курс або що вартість XRP збільшиться, якщо комісія внесе поправки в свій позов», – заявили в SEC.

На тлі проблем Ripple з владою США деякі великі компанії відмовилися від підтримки токена XRP. Серед них – Coinbase і OKCoin, Bitstamp, Kraken і Galaxy Digital.

Керуюча компанія Grayscale Investments оголосила про ліквідацію інвестиційного трасту на базі токена від Ripple, а 21Shares виключила його зі своїх торгованих біржових продуктів.

Сервіс грошових переказів MoneyGram відмовився від використання продукту на базі XRP. Каліфорнійську компанію підтримав інший партнер – фінансовий гігант SBI Holdings.

У лютому 2021 року SEC подала змінену версію позову, зробивши наголос на відповідальності CEO Ripple Бреда Гарлінгхауса і її співзасновника Кріса Ларсена. Глава компанії назвав дії комісії «регуляторним свавіллям».

У березні Гарлінгхаус заявив, що Ripple не зазнала жодних наслідків для бізнесу в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні через подачу позову SEC. За його словами, цьому сприяла чітка нормативна база.

Нагадаємо, 5 березня Ripple виграла суд у британської інвестиційної фірми Tetragon Financial Group.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *