Ripple

SEC розраховує вивчити більше мільйона повідомлень з месенджера в справі Ripple

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала позачергове клопотання, в якому просить суд надати їй доступ до листування співробітників компанії Ripple з месенджера Slack.

Згідно SEC, Ripple обіцяла розкрити таку інформацію на початку розгляду, але тепер, в кінці періоду збору доказів, раптово посилається на її недоступність через помилки в процесі. Повідомлення були запитані ще в перший день поточного етапу, який стартував 25 січня. За твердженням регулятора, розкриття підлягає «понад 1 000 000 повідомлень, що містять терабайти інформації».

«У тих небагатьох наданих Ripple повідомленнях з Slack містилася критично значуща інформація, яку не можна знайти в електронних листах або інших документах», – йдеться у зверненні.

SEC зазначає, що має всі підстави вважати наданий набір повідомлень неповним, оскільки в них рідко зустрічається ім’я генерального директора Ripple Бреда Гарлінгхауза, що проходить у справі як індивідуальний відповідач. Спочатку Ripple стверджувала, що SEC помиляється, але згодом погодилася і визнала, що упустила «дуже суттєвий обсяг додаткових даних».

SEC вважає, що саме ці відсутні дані можуть виявитися вирішальними в поточному розгляді у справі про незаконний продаж цінних паперів на $ 1,3 млрд, в якій звинувачується Ripple.

«Якби Ripple належним чином пошукала і надала всі необхідні повідомлення з Slack, SEC майже напевно вдалося б відновити збір даних від інших свідків», – пише регулятор.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *