криптовалюти

Saudi Aramco перейде до видобутку криптовалюти

Досвід роботи з блокчейном у найбільшого добувача нафти вже є.

Saudi Aramco, провідний нафтовидобувач і 3-тя найбільша корпорація світу, може зайнятися майнінгом криптовалют. Заяву в ході інтерв’ю для порталу Bitcoinherios зробив бразильський майнер Рей Нассер (Ray Nasser):

Ми ведемо переговори з Aramco. Вся чорна рідина [нафта], що виходить із пустині, належить цій компанії. Весь газ, який вони не використовують, а це загальнодоступна інформація, я можу вам сказати, його досить, щоб живити половину мережі біткоіна сьогодні.

Під час видобутку нафти утворюється надлишковий газ, який компанії необхідно утилізувати. Замість простого спалювання розумніше буде заробити на цьому:

Aramco необхідно спалити цей факельний газ. Їй потрібно позбутися від цього газу, який є побічним продуктом видобутку нафти. Що, якби ви знайшли спосіб заробити на цьому?

Поки аравійське підприємство не дає коментарів. На користь виходу на ринок говорить успішне застосування Aramco блокчейн-технологій. За допомогою розподілених рішень Data Gumbo і VAKT фірма позбулася паперового документообігу.

Також на перехід до нових технологій вказує успішний досвід інших підприємств. Російський “Газпром”, який також замикає топ-10 найбільших нафтовиків, в грудні 2020 року успішно випробував майнінг криптовалют із застосуванням факельного газу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.