5 Серпня 2021 в 19:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Рітейлер Xiaomi почав приймати криптовалюти, включаючи біткоін

Xiaomi
Share this page to Telegram

Якщо в Amazon спростували чутки про інтеграцію криптоплатіжки, то партнер Xiaomi це офіційно підтвердив.

Нещодавно офіційний оператор роздрібної мережі китайського технологічного гіганта Mi Store Portugal додав підтримку платежів в криптовалютах.

Тепер смартфони, порохотяги, смартгодинники, електросамокати та інші пристрої Xiaomi можна купувати за біткоін, Ethereum, Tether і Dash.

Щоб додати підтримку цифрових активів, Xiaomi почала співпрацювати зі швейцарським провайдером криптовалютних платежів Utrust, чий нативний токен також приймається Mi Store Portugal.

Глава відділу маркетингу Mi Store Portugal Педро Мая помітила, що Xiaomi, яка недавно обігнала Apple на ринку смартфонів, прагне відповідати своєму девізу «Інновації для всіх»:

Ми – технологічний, інноваційний та проривний бренд. Ось чому ми завжди хочемо бути на крок попереду. Ми хочемо дати можливість всім справжнім фанатам технологій купувати свої улюблені гаджети за те, що в цей час є «найбільш технологічними грошима».

Не дивно, що Xiaomi вибрала Португалію як полігон для платежів в цифрових валютах – держава вважається найбільш дружньою для криптовалют країною в Європі через податкову політику.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар