Ripple

Ripple проти SEC: Судовий розгляд може не бути закінчено до 2022 року

На думку адвоката Джеремі Хогана, судовий розгляд Ripple проти SEC НЕ буде закінчено до 2022 року.

Оцінивши стан справ на кінець червня в судовому розгляді Ripple проти SEC, адвокат Джеремі Хоган висловив свою думку з приводу його термінів. Юрист заявив, що «не очікує, що справа буде вирішено остаточно в порядку спрощеного судочинства до початку 2022 року – може бути, січня».

Що стосується потенційного врегулювання, то «воно, ймовірно, відбудеться, принаймні, після закриття фактів, а зараз це початок вересня, а ще ймовірніше, що це станеться після 16 жовтня». Джеремі Хоган також припустив, що Вільям Хінман не давав свідчень під присягою:

По-перше, я не думаю, що свідчення директора Хінмана мали місце в минулий понеділок. Якщо так, то де протокол, який повинен був бути розглянутий суддею і де клопотання, щоб змусити Хінмана відповісти на певні питання?

Проаналізувавши пертурбації судового процесу, адвокат зазначив також до певної міри дивну поведінку з боку обох сторін судового процесу. На його думку, єдине пояснення полягає в можливому прагненні Ripple і SEC до подальшого врегулювання.

Раніше було відомо, що Ripple оголошує про новий коридор ODL в Японії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *