Ripple крипта

Ripple позбудеться частки в Moneygram після припинення відносин

Всього через кілька днів після оголошення про припинення партнерства з Moneygram технокомпанія Ripple Labs збирається продати свою частку в компанії. У документації, поданої до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), Ripple повідомляє, що уклала угоду з Jefferies Group (Американський багатонаціональний незалежний інвестиційний банк), за яким останній повинен виконати «впорядковане розпорядження частиною частки Ripple в Moneygram».

Про партнерство Ripple і Moneygram


Дана угода зобов’язує Jefferies Group «продати до 8 195 123 акцій від імені Ripple». Ця угода з продажу, почнеться 11 березня і «закінчиться не раніше 30 вересня 2021 року». В цей період часу «повинна бути продана максимальна сума».
Незважаючи на ці кроки з припинення ділових відносин, Ripple в своїй заяві натякнула, що це партнерство може бути переглянуто в майбутньому:

Є взаєморозуміння про перегляд наших відносин у майбутньому. Ми як і раніше сподіваємося на сприятливий розвиток цифрових активів і технології блокчейна, повернення статусу-кво XRP в глобальних платежах на благо мільярдів користувачів по всьому світу.

Наслідки позову SEC


Після того, як SEC оголосила, що подала в суд на Ripple Labs, відносини між колишніми партнерами ускладнилися, що змусило Moneygram вжити заходів. Наприклад, Moneygram заявила, що «зіткнулася з логістичними проблемами при використанні платформи, а також з юридичними і репутаційні ризиками» після оголошення позову з боку SEC.

Крім того, Moneygram повідомила про втрату доходів в результаті призупинення її ділових відносин з Ripple. Також і Ripple відчула наслідки позову, коли токен XRP був виключений з лістингу декількох кріптовалютних бірж.

Незважаючи на зростаючі проблеми, Ripple наполягає на тому, що не порушувала закон про цінні папери. Вже зараз ясно, що судова тяганина між SEC і Ripple, мабуть, буде жорсткою і її результатом стане судовий прецедент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *