CBDC

Реєстр Ripple використовують для тестування CBDC Бутану

Королівське валютне управління Бутану почне тестувати власну цифрову валюту в партнерстві з Ripple, повідомляє японське видання фінансових новин Nikkei.

Компанія з Сан-Франциско інтегрує свою технологію розподіленого реєстру в наявну платіжну систему Бутану.

На початковому етапі цифрова валюта центрального банку на базі Ripple буде використовуватися для міжнародних грошових переказів, а також для розрахунків.

Раніше генеральний директор Бред Гарлінгхаус заявляв, що його компанія планує розробити платформу, яка дозволить різним CBDC досягти взаємодії.

І, схоже, на реалізацію цієї ідеї було потрібно багато часу, оскільки старший співробітник по платіжній системі в центральному банку Бутану Таші Хезер був одним із доповідачів на вебінарі Ripple Swell, яке відбулося ще у квітні.

На початку березня Ripple анонсувала приватну версію реєстру XRP, призначену для центральних банків і позиціюватися як миттєве, енергоефективне і надійне рішення.

Нещодавно технічний директор Ripple Девід Шварц також представив концепцію федеративних сайдчейнів в реєстрі XRP, яка дозволить центральним банкам створювати власні мережі.

Поряд з цим він опублікував офіційний документ під назвою «Майбутнє CDBC».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.