6 Березня 2023 в 21:21
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Регулятор SEC розпочав розслідування проти компанії BKCoin Management

SEC
Share this page to Telegram

Сьогодні 6 березня регулятор SEC оголосив про вживання екстрених заходів щодо криптовалютної компанії BKCoin Management за підозрою у шахрайській діяльності. Як повідомляється, організація залучила близько $100 млн від 55 інвесторів. Ці кошти представники компанії використовували для купівлі предметів розкоші та реалізації схеми на кшталт Понці.

У SEC стверджують, що один із керівників BKCoin Management Кевін Канг незаконно привласнив собі близько $371 тис. інвестиційних коштів. Орієнтовно дані кошти він використав для покупки квартири та підробки документів. Директор регіональної філії Комісії з цінних паперів та бірж США Маямі Ерік Бустільйо заявив, що обвинувачені незаконно привласнили кошти, створили фальшиві документи й реалізували шахрайську схему Понці.

Зазначалося, що потенційні злочинці проігнорували структуру фондів, змішали активи клієнтів, а також використали близько $3,6 млн для створення фінансової піраміди. Представники SEC також зазначили, що вже заморозили активи корпорації, вживши низку додаткових заходів. Наразі американське відомство має намір ініціювати судовий розгляд проти BKCoin Management та Кевіна Канга особисто.

Варто зазначити, що останнім часом SEC займає досить жорстку позицію щодо сегмента цифрових активів.

Глава відомства Гері Генслер чітко дав зрозуміти, що всі криптовалюти, крім біткоїна, однозначно розглядатимуть регулятор як цінні папери. Цього року SEC вже ініціював кілька гучних розглядів із відомими компаніями в криптовалютній індустрії.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар