cas

Попри загальну корекцію, Cosmos продовжує рватися вгору

За останні двадцять чотири години сукупна ринкова капіталізація криптовалют в розмірі $ 2,21 трлн втратила приблизно -1,4%, однак це не заважає Cosmos (ATOM) впевнено йти вгору, додавши за день 9,5% до $ 43,46, це дані CoinGecko.

Вчора Cosmos подолав позначку в $ 40 і досяг історичного максимуму в $ 40,76. Сьогоднішній день почався з крихітного відступу, а завершився продовженням зростання.

Cosmos описується розробниками як «інтернет блокчейнів». Це мережа взаємодії, яка дозволяє різним блокчейнам з’єднуватися, обмінюватися даними та здійснювати кросчейн-транзакції. Її перевага полягає в тому, що блокчейни можуть спеціалізуватися на різних областях.

Зростання курсу ATOM розпочався 18 серпня, коли після запуску міжмережевого інтерфейсу DeFi під назвою Emeris ціна Cosmos зросла на 25% з $ 15 до $ 20.

В кінці серпня Cosmos також відкрив міст з мережею Ethereum. Інтеграція децентралізованої біржі Sifchain, побудованої на Cosmos, з протоколом зв’язку між блокчейнами дозволила торгувати між мережами Cosmos і Ethereum.

На сьогодні Cosmos є шістнадцятою найбільшою криптовалютою за ринковою капіталізацією, при таких показниках криптовалюти буде потрібно всього $ 361 млн, щоб випередити Uniswap.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *