Що таке біткоін

Понад $ 2,3 млрд ліквідовано за останню добу на тлі падіння ціни біткоіну

Понад $ 2,3 млрд ліквідовано за останню добу на тлі падіння ціни біткоіну від $ 60 400 до $ 55 000 в першій половині дня в понеділок. Результатом цього руху стала ліквідація більш ніж $ 1 млрд в маржинальних позиціях за останню годину і понад $ 2,3 млрд за 24 години.

Як правило, трейдери використовують позикові кошти, коли очікують руху курсу активу в певному напрямку і розраховують заробити завдяки цьому більше, але рух проти обраної ними позиції спричиняє втрату капіталів.

Згідно сервісу Bybt, понад 195 000 трейдерів піддалося ліквідацій за добу. Події розгортаються після підйому ціни біткоіни до нових історичних максимумів вище $ 61 000 на вихідних.

«Нездатність влаштуватися вище $ 60 000 і відкат, ймовірно, є результатом відсутньою або негативної премії на біржі Coinbase, що відбиває попит інституційних інвесторів. Думаю, ми побачимо, що знижується або бічний тренд на ринку біткоіну в короткостроковій перспективі, поки на Coinbase не виникнуть суттєві притоки інституційних капіталів », – сказав CEO аналітичної платформи CryptoQuant Кі Ен Чжу.


Ціна на Coinbase в більшості випадків перевищував аналогічний показник інших бірж під час підйому біткоіни до нових максимумів протягом останніх місяців, але на цих вихідних виявилася на $ 300 нижче, ніж на Binance.

«Адреси рівня” китів “, що містять 1 000 BTC або більше, продавали. Це не означає, що підйом закінчено, просто відбувається фіксація прибутків », – заявив аналітик Ларк Девіс.


Глава по трейдингу фірми Crypto Finance AG Патрік Хойссер вважає поточний відкат здоровим, відзначаючи, що прорив рівня $ 60 000 стався в першу чергу за рахунок маржинальних трейдерів. Аналітики припускають, що біткоіни може випробувати більш глибоке зниження в разі продовження зростання прибутковості держоблігацій США.

У той же час, CEO котирується на Nasdaq біржі Diginex Річард Байворт в розмові з Blooberg заявив, що в його компанії очікують підйому ціни біткоіну до рівня $ 175 000 до кінця року. Байворт допускає, що біткоін ще може зберігати значний потенціал для зростання, а друкування грошей Федеральним резервом і знецінення долара будуть штовхати його ціну вище.

«Ми досягли тієї стадії інституційного поширення, коли чотири компанії – MicroStrategy, Tesla, Square і з недавніх пір Meitu – заволоділи 40% річної емісії біткоіни всього за кілька місяців», – зазначив он.коіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *