19 Серпня 2021 в 17:14
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Партнер Ripple ACI Worldwide оголошує лауреатів премії за інновації 2021 року

Ripple
Share this page to Telegram

ACI Worldwide, партнер Ripple, оголосив переможців премії ACI Innovation Awards 2021 року

Партнер Ripple ACI Worldwide оголосив переможців премії ACI Innovation Awards 2021 року. Нагороди присуджуються провідним банкам, фінансовим посередникам, продавцям і біллерам по всьому світу за їх новаторське використовування портфеля цифрових платежів ACI. Переможці були обрані суддівською колегією, що складається з експертів ACI та галузевих аналітиків з Celent, Javelin Strategy & Research і Mercator Advisory Group.

Серед переможців цього року, зокрема, ITMX. Національне управління міжбанківськими трансакціями та обміном в Таїланді (ITMX) відповідає за розробку і надання інфраструктури цифрових платежів в Таїланді. ITMX модернізував систему обробки масових платежів в Таїланді за допомогою рішення ACI для платежів в реальному часі за стандартом ISO20022, яке було успішно реалізовано в усіх 33 банках-членах ITMX. Наступним етапом зростання, що використовує мережу масових платежів в реальному часі та стандарти ISO 20022, стане сектор роздрібної торгівлі та бізнесу з впровадженням більш інноваційних сервісів оверлейних платежів.

Також варто виділити з-поміж нагороджених Оклахома-Уесліанський університет. На початку пандемії шкільні чиновники хотіли перейти від фізичних посвідчень особи до цифрових. Вони впровадили цифрові ідентифікатори ACI moBills для студентів, що мало оглушливий успіх, і їх прийняли понад 80 відсотків студентів. Ініціатива зацифрувала ідентифікаційні карти та дозволила школі продовжувати приймати платежі під час закриття кампуса.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар