Біткоін

Опитування Bakkt: криптовалюти цікаві як засіб заощадження

Опитування, проведене на замовлення платформи цифрових активів Bakkt, дозволило виявити найпопулярнішу причину інвестицій в біткоін та інші криптовалюти.

Дослідження, в ході якого було опитано понад 2000 споживачів в США в липні 2021 року, свідчить, що більш ніж половина з тих, хто придбав криптоактиви за останні шість місяців, зробили це в розрахунку на довгострокові інвестиції. Менш популярні відповіді – спрощення онлайн і офлайн-покупок.

58% власників криптовалют вибрали довгострокові інвестиції. 24% заявили, що планують здійснювати покупки в інтернеті, а 12% будуть здійснювати офлайн-покупки.

криптовалюти

В огляді Bakkt також говориться, що потенціал довгострокового прибутку – це те, чому майже третина криптоінвесторів втягується в простір цифрових активів.

При цьому близько 16% криптоінвесторів вважають відсутність комісій найбільш привабливим аспектом криптовалют, простоту доступу відзначили 14%.

криптовалюти

В ході опитування також були перераховані найбільші проблеми, пов’язані з купівлею криптоактивів. Двома найбільшими перешкодами для споживачів в США стали занадто висока волатильність і незнання, з чого почати.

криптовалюти

На питання про рівень їх знань про криптовалюти 70% респондентів відповіли, що вони або мало знають, або нічого не знають.

криптовалюти
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *