12 Липня 2021 в 08:37
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Онлайн-брокер з Австралії додасть торгівлю криптовалютами

Криптовалюта
Share this page to Telegram

Котируваний на ASX австралійський онлайн-брокер SelfWealth анонсував додавання на платформу можливості покупки й продажу цифрових активів.

We’re excited to announce SelfWealth will add #crypto #investing as we make the transition from a #share #trading platform to a wealth creation platform. Learn all about our plans here!https://t.co/17FQy8xInO— SelfWealth (@_selfwealth) July 12, 2021

За словами CEO SelfWealth Кет Уїтакер, платформа першою в Австралії надасть можливість торгівлі акціями й криптовалютами «в одному місці».

Обслуговча 95 000 активних клієнтів компанія веде переговори з біткоін-біржами для реалізації цієї ініціативи. Сукупна вартість зберігальних на SelfWealth цінних паперів становить 5,9 млрд австралійських доларів (~ $ 4,4 млрд), згідно з Australian Financial Review.

У плани компанії входить додавання до кінця року десяти криптовалют, включаючи біткоін й Ethereum. Вони будуть зберігатися в інтегрованому з платформою гаманці партнера. Розмір комісій за вчинення правочинів не уточнюється.

За опитуваннями, дві третини клієнтів SelfWealth володіють або планують придбати цифрові активи.

Нагадаємо, згідно з червневого дослідження біржі Kraken, кожен п’ятий австралієць порахував інвестиції в біткоін вигідніше традиційних заощаджень.

Раніше Independent Reserve з’ясувала, що на кінець 2020 року понад 90% громадян Австралії чули хоча б про один цифровий актив, близько 20% інвестували в криптовалюти.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар