19 Березня 2023 в 22:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Обсяг транзакцій у мережі Cardano досяг позначки 30 млрд ADA

Cardano
Share this page to Telegram

За даними аналітичного видання IntoTheBlock, сумарні обсяги великих транзакцій в екосистемі Cardano перевищили позначку $30 млрд монет ADA минулого тижня. Востаннє подібна динаміка спостерігалася навесні минулого року.

Експерти зауважили, що збільшилися обсяги саме великих транзакцій (від $100 тис.), при цьому кількість платежів у системі залишилася на колишньому рівні. Примітно, що коли було досягнуто локального максимуму даних показників, біржовий курс ADA демонстрував підвищену волатильність.

За словами фахівців, за поточної ціни монети в $0,345 більшість власників активів (близько 76%) все ще перебувають у збитку. Зазначалося, що лише 861,06 тис. адрес у системі отримують прибуток, що становить трохи більше 19,5% від загальної кількості.

При цьому близько 4,45% інвесторів перебувають у зоні беззбитковості. Експерти підкреслили, якщо біржовий курс Cardano піде нижче за відмітку $0,337, то кількість збиткових адрес в екосистемі різко зросте.

Раніше наша редакція інформувала: деякі криптоаналітики розкритикували твіт відомого інвестора Баладжі Срінівасана. Він повідомив, що американська економіка може зіткнутися з гіперінфляцією у найближчі терміни. На цьому фоні біткоїн може подорожчати до $1 млн за три місяці.

На думку експерти, Федрезерв в умовах банківської кризи розпочав свою улюблену стратегію. Відомство просто друкує додаткові фіатні гроші, щоби влити ліквідність на ринок та стабілізувати ситуацію в банківському секторі. Наприкінці посту Срінівасан зазначив, що в поточних умовах єдиним притулком для інвесторів може бути виключно біткоїн.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар