Біткоін

Обсяг торгів біткоіна впав до мінімуму з грудня 2020 року

За даними Alameda Research, до найнижчої позначки в поточному році опустилася і волатильність першої криптовалюти.
Обсяг торгів біткоіна знизився до найнижчої позначки з грудня 2020 року, повідомляється в щотижневому звіті аналітичної компанії Alameda Research. На 10:10 добовий обсяг торгів першої криптовалюти, за даними CoinMarketCap, становить $ 20,5 млрд.

У документі також сказано, що до найнижчої позначки в поточному році опустилася і волатильність біткоіна через те, що курс цифрової монети останнім часом знаходиться у вузькому діапазоні. Аналітики відзначають, що влітку 2020 року спостерігалася схожа ситуація, оскільки активність на провідних спотових криптобіржах була низькою.

13 липня стало відомо, що користувачі криптобірж щодня виводять по 2 тис. біткоіна на суму понад $ 66 млн на зовнішні гаманці. Відтік криптовалюти з торгових майданчиків спостерігається з кінця травня. Обсяг біткоіна на криптобіржах повертається до показників квітня, коли був встановлений ціновий максимум поблизу $ 65 тис.

Вранці 14 липня курс біткоіна в моменті опускався до $ 31,6 тис. після повідомлень про те, що в китайській провінції Аньхой будуть закриті всі майнінг-ферми.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.