Криптовалюти

НОРВЕЗЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ ВИДІЛЯЄ 58 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ НА ІНВЕСТИЦІЇ В БІТКОІН И КРИПТОВАЛЮТУ

Aker ASA створила нову дочірню фірму, щоб тримати біткойни на своєму балансі і інвестувати в інші компанії в кріптосфері.

Aker ASA, холдингова компанія, зареєстрована в Осло Бёрсе з оборотом 6 мільярдів доларів, збирається почати інвестувати в біткойн. Відповідно до прес-релізу, опублікованого в понеділок, Акер створив нову компанію під назвою Seetee AS, чия місія полягає в інвестуванні в біткойн (BTC).

Нещодавно створена Seetee також буде поглиблюватися в арену Майнінг біткойнов, поки шукає налагодити корисні партнерські відносини з великими гравцями в кріптопространстве. Дійсно, Seetee, як повідомляється, уклала угоду про співпрацю з Blockstream.

За словами генерального директора Blockstream Самсона Моу, компанія, що займається інфраструктурою біткойнов, буде тісно співпрацювати з Seetee в області Майнінг BTC і впровадження сайдчейнов.

Незважаючи на те, що норвезький уряд припинило субсидування електроенергії Майнер BTC ще в листопаді 2018 року, видобуток біткойнов в країні як і раніше становить значну частину глобального розподілу хешрейта.

Згідно з даними Кембриджського індексу споживання електроенергії в біткойнов, за межами Китаю країна посідає восьме місце за світовим щомісячного хешрейту. Як раніше повідомляв Cointelegraph, Bitfury підписала угоду з приватною інвестиційною компанією на модернізацію Майнінг-ферми BTC за $ 35 млн.

У заяві для преси також говориться, що нова компанія буде прагнути здійснювати інвестиції в інші компанії в інших країнах. на арені Crupto і блокчейнов.

Aker надасть 500 мільйонів норвезьких крон (58 мільйонів доларів) в якості початкової капіталізації для Seetee, оскільки нова компанія буде тримати всі свої ліквідні інвестиційні активи в BTC. Цей крок знаменує собою значний відхід від звичайних інвестицій Aker в розвідку нафти і морські біотехнології. У п’ятницю в Твіттері Seetee повідомили, що вже придбали 1170 BTC.

Сьогодні ми оголосили про запуск Seetee! Ми нова компанія в групі Aker, і буде інвестувати в цікаві проекти і компанії по всій екосистемі #Bitcoin. Біткойн – це наш казначейський актив. Наша перша покупка склала 1170 BTC, і наша стратегія – триматися.

Коментуючи обґрунтування для вивчення інвестицій в біткойни, генеральний директор Aker Ойвінд Еріксен зауважив:

«Із запуском Seetee група Aker зробила ще один крок в області програмного забезпечення і фінансових технологій. Ми дуже раді промисловим можливостям, які відкриються технологією біткойнов і блокчейн, і хочемо внести активний внесок в ці зусилля ».

Акер – остання з зростаючого списку компаній по всьому світу, які інвестують в біткойнов. Від компанії MicroStrategy по бізнес-аналітиці до виробника електронних транспортних засобів Tesla і канадських ресторанів за останні місяці грошові резерви конвертувалися в BTC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *