Біткоін

Минулий тиждень став другим найкращим в історії біткоіна

В ніч з неділі на понеділок бики зуміли втримати ціну біткоіна вище психологічно важливого рівня $ 50 тис., В результаті чого тижнева свічка стала другою найкращою в історії головної криптовалюти.

На найбільшій біржі Binance тижнева свічка BTC / USDT закрилася на позначці $ 50 972. Найкраще в історії біткоіни закриття тижні було 21 лютого і відповідало $ 57 409.

Зростання біткоіну під час уїк-енду відбувся на тлі новини про затвердження Сенатом США пакету заходів зі стимулювання економіки на $ 1,9 трлн. Ця звістка парадоксальним чином призвела до зростання індексу долара (DXY), який, тим не менш, не зумів обрушити курс BTC / USD.


Рафаель Шульце-Крафт (Rafael Schultze-Kraft), співзасновник і технічний директор аналітичної фірми Glassnode, вважає, що біткоін не впаде нижче $ 46 600.

«Ця підтримка добре тримається. І вона ставала все сильніше! Тепер виникла стіна на 1,2 млн BTC, яка переміщалася на блокчейні між $ 46,6 тис. та $ 48,6 тис. », – написав він у неділю.

6,5% знаходиться в обороті. Я був би здивований, якщо найближчим часом ціна опустилася нижче. У мене довга позиція на рівні менше $ 50 тис., І я все ще в ній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *