Криптобіржі

Morgan Stanley створить підрозділ криптоаналітики

Запуск нової структури свідчить про визнання зростального значення цифрових активів на світових ринках, відзначили в інвестиційному банку.

Інвестиційний банк Morgan Stanley створить новий підрозділ, який буде займатися аналітичними дослідженнями в області цифрових активів і вивчати, як вони впливають на ринки акцій та інструментів фіксованої прибутковості, повідомляє Bloomberg. У Morgan Stanley відзначили, що створення структури для вивчення криптовалют свідчить про прийняття криптоактивів.

«Запуск спеціальних досліджень в області криптовалют – це визнання зростального значення цифрових активів на світових ринках», – підкреслили в інвестиційному банку.

Штаб-квартира підрозділу буде розташована в Лондоні. Вона буде підкорятися главам аналітичних груп з фінансових технологій і платежах в США і Європі Джеймсу Фосетту і Адаму Вуду. Підрозділ очолить Шина Шах.

У червні стало відомо, що Morgan Stanley спільно з компаніями з управління цифровими активами New York Digital Investment Group (NYDIG) і FS Investments створить біткоін-фонд для своїх клієнтів.

У березні Morgan Stanley став першим великим американським банком, який дозволив своїм клієнтам інвестувати в інструменти, засновані на криптовалюті. Навесні клієнти банку отримали доступ до трьох біткоін-фондів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.