Messari

Messari: за рік в блокчейні Ефіріума проведені транзакції вартістю $ 6.2 трлн

Популярність Ефіріума значно зросла на тлі буму DeFi та NFT – аналітики Messari повідомляють, що вартість оброблених за рік транзакцій в мережі досягла $ 6.2 трлн.

Як повідомив в Twitter дослідник аналітичної компанії Messari Раян Уоткінс (Ryan Watkins), активність в блокчейні Ефіріума продовжує зростати. За даними Messari, за останні 12 місяців в Ефіріуме були проведені транзакції вартістю $ 6.2 трлн.

Цей показник виріс на 369% в порівнянні з 2020 роком, а основне зростання припало на III квартал, коли в Ефіріумі були проведені транзакції на $ 1.5 трлн. Згідно з опублікованою Уоткінсом діаграмою, з $ 6.2 трлн транзакції в стейблкоінах склали $ 3.3 трлн, а в ETH – $ 2.7 трлн.

ETH

Зростальний інтерес до Ефіріуму обумовлений відразу трьома напрямками: тривалою розробкою другої ітерації мережі Ефіріума 2.0, а також зростанням індустрій NFT і децентралізованих фінансів (DeFi).

За даними DappRadar, загальна вартість заблокованих в додатках DeFi криптоактивів зросла на 936% за 12 місяців. При цьому 68% всіх заблокованих в додатках DeFi криптоактивів знаходяться в протоколах на Ефіріумі.

Крім того, нещодавно розробники Ефіріума 2.0 анонсували чергове оновлення, що наближає злиття двох версій мережі. Перший хардфорк ETH 2.0 Altair запланований на епоху 74240 Beacon Chain і пройде в кінці жовтня.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *