Start Path

Mastercard запустив програму Start Path

Транснаціональна фінансова корпорація Mastercard повідомила, що успішно запустила програму Start Path. Платформа створена для взаємодії з криптовалютними та блокчейн-стартапами, щоб допомогти кращим проєктам на більш пізній стадії максимально збільшити свої шанси на успіх. В рамках програми для проєктів буде організована підтримка в розвитку і допомогу в становленні.

Міжнародна платіжна система Mastercard розробила і запустила програму Start Path для роботи з перспективними стартапами, які побудовані навколо цифрових валют і технологій блокчейну. З підтримкою платформи проєкти зможуть, наприклад, створювати торгові майданчики для NFT, запускати нові цифрові активи або розробляти криптовалютні гаманці. Start Path буде давати проєктам доступ до аналітичних даних, новим партнерським відносинам і іншим інструментам, що дозволяють отримати перевагу.

Партнери Start Path від Mastercard

На цей час до програми Start Path від Mastercard приєдналося сім компаній. Серед них GK8, Domain Money, Mintable, SupraOracles, STACS, Taurus і Uphold. Разом з гігантом електронних платежів вони будуть працювати над впровадженням останніх інновацій у світ цифрових активів. Також платформа спростить як роздрібним, так і інституціональним інвесторам можливість працювати з криптовалютами та іншими цифровими активами.

Партнери Mastercard мають великий досвід у сфері надання послуг, пов’язаних з криптовалютами і блокчейном. Завдяки такій співпраці стартапи зможуть отримати ряд переваг на ринку. GK8 – це компанія, що займається кібербезпекою, яка пропонує високонадійну кастодіальну технологію для управління цифровими активами. Domain Money – платформа для інвестування як в акції, так і в криптовалюти. Mintable – торгова площадка для NFT-токенів. SupraOracles є децентралізована мережа оракулів для приватних і публічних мереж. STACS – це фінтех компанія, яка прагне надати трансформовані технології для фінансової індустрії. Taurus є цілісною платформою, яка дозволяє клієнтам оцифровувати та токенізувати будь-які типи приватних активів. І, на цей час, останній партнер Start Path від Mastercard, Uphold – хмарна платформа фінансових послуг. З такою підтримкою всі потенційні проєкти зможуть отримати шанс мінімізувати ризики й перешкоди на своєму шляху.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.