Riot Blockchain

Майнінгова компанія Riot Blockchain відкриє нову ферму в Техасі

Компанія Riot Blockchain, що займається видобутком біткоіна, позначила виробничі плани на цей рік, відповідно до яких в місті Рокдейл штату Техас буде відкритий об’єкт Whinstone.

До четвертого кварталу наступного року в Riot планують довести хешрейт нового об’єкта до 7,7 ексахеш в секунду (Ех / с).

Цей липень став дуже вдалим місяцем для Riot, оскільки в порівнянні з липнем 2020 року кількість здобутих біткоінів збільшилася на 771% і склала 444 монети (роком раніше їх число досягло 51 BTC).

Підвищений прибуток, отриманий шляхом зниження конкуренції за блок, оскільки китайські ферми вимушено припинили свою діяльність за розпорядженням влади.

У майбутньому компанія, зареєстрована на біржі Nasdaq, планує підвищити видобуток, для чого вже зараз встановлюються нові майнери Antminer S19, замовлені до китайського виробника Bitmain Technologies Limited.

Нові пристрої будуть повністю розгорнуті у вересні, завдяки чому ферма поповниться 25 946 Antminer. Це збільшить розрахунковий хешрейт до 2,6 Ех / с.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.