Майнери

Майнінгова компанія Marathon витратить $ 120 млн на покупку устаткування Bitmain

Один з найбільших майнерів біткоіна в Північній Америці Marathon Digital домовився про покупку 30 000 пристроїв AntMiner S19j Pro у китайського виробника Bitmain. У понеділок компанія повідомила про попереднє погодження замовлення.

Постачання обладнання очікується в першому-другому кварталах наступного року. Загальна сума замовлення склала $ 120 млн. У Marathon відзначили, що дана угода позитивно позначиться на показниках Bitmain, якщо буде виконана в повному обсязі.

Раніше Marathon придбала у Bitmain 100 000 пристроїв S19, встановити які вона розраховує до першого кварталу 2022 року. У компанії очікують, що до червня наступного року їх обсяг обчислювальних потужностей становитиме 13,3 екзахешей в секунду, що відповідає більш ніж 10% поточного хешрейту біткоіна.

З моменту початку активної боротьби з майнінгом криптовалют в Китаї в травні цього року Marathon оголосила найбільший план по розширенню обчислювальних потужностей серед публічних компаній. Згідно зі звітом від 30 червня, в розпорядженні компанії знаходилося близько 20 000 пристроїв S19, здатних видавати 2,09 EH / s. При поточній складності майнінгу цього достатньо для виробництва 18 BTC ($ 720 000) на добу. Постачання 12 000 майнерів Marathon очікує в жовтні цього року.

«Збільшення нашої частки в загальному обсязі обчислювальних потужностей підвищує наші шанси на заробіток біткоіна. З урахуванням поточних унікальних умов в галузі ми вважаємо, що це вдалий час для додавання нових майнерів до наших ресурсів, – заявив CEO Marathon Фред Тіль. – В результаті наш майнінговий бізнес стане одним з найбільших не тільки в Північній Америці, а й в усьому світі ».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *