Майнінгова компанія Ebang запустить кріптовалютну біржу до кінця березня

Генеральний директор компанії вважає, що запуску кріптовалютної біржі прискорить розвиток Ebang в сфері фінансових технологій.

Китайський виробник устаткування для Майнінгу – компанія Ebang – приступить до тестування власної кріптовалютной біржі вже на наступному тижні, 15 березня. До кінця місяця компанія планує офіційно запустити торговельну платформу.

Генеральний директор Ebang Донг Ху заявив, що запуск кріптовалютної біржі прискорить розвиток компанії в сфері фінансових технологій. Ebang також вивчає інші можливості в сферах розробки ASIC-пристроїв і видобутку криптовалюти, щоб оптимізувати свою структуру доходів.


Ebang звертає увагу на відсутність гарантій того, що «робота кріптовалютной біржі почнеться відповідно до плану або почнеться взагалі». Компанія також не гарантує, що запуск біржі позитивно позначиться на її фінансових результатах.
Кріптовалютная біржа Ebang зареєстрована в Сінгапурі. У серпні минулого року компанія запросила у місцевих регуляторів ліцензію на відповідну діяльність, яку, по всій видимості, схвалили.
Нагадаємо, акції Ebang котируються на фондовій біржі NASDAQ – компанія провела IPO в червні 2020 року. За підсумками розміщення їй вдалося залучити $ 101 млн, що відповідало початковим очікуванням виробника. На тлі інформації про тестування біржі акції компанії виросли практично на 2% – зараз вони торгуються по $ 7,1 за акцію. За останні три місяці цінні папери Ebang подорожчали більш ніж на 77%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *