Cardano криптовалюта

Майк Новограц зацікавився Cardano (ADA)

Cardano (ADA), п’ята за величиною криптовалюта з капіталізацією $ 36 мільйонів, привернула увагу Майка Новограца, відомого кріптоентузіаста і творця Galaxy Digital, фінансової компанії, орієнтованої на цифрові активи.

Він попросив у своїх передплатників в твіттері розповісти йому про Cardano. Зокрема, на чому тримається бичачий тренд монети, хто нею користується, і згодиться вона для фінансування.

Він також зізнався, що Cardano одна з небагатьох криптовалюта, якої він ще не торгував.

Критики монети вважають, що у Cardano немає реальних сценаріїв використання, а сам проект провальний, оскільки він вважає себе «вбивцею Ethereum», але не підтримує смарт-контракти.

Великий досвід


Тим часом у Новограца багатий досвід роботи з цифровими активами. Крім біткоіна (BTC) і Ethereum (ETH) він цікавився сегментом децентралізованих фінансів (DeFi). Зокрема, в січневому інтерв’ю з репером Лілом Яхти він зазначив, що монети на зразок Aave (AAVE), Chainlink (LINK), Compound (COMP), yearn.finance (YFI) і Uniswap (UNI) здатні потрясти фінансову індустрію якщо не в найближчі місяці, то в вже точно в найближчі п’ять років.

Новограц з підозрою поставився до ралі Dogecoin (DOGE). За його словами, такий хайп добром не закінчиться.

Загадкове ралі Cardanо


В кінці лютого Cardano (ADA) увірвався в трійку лідерів по капіталізації і оновив історичний максимум на рівні $ 1,546. Експерти пов’язали несподіване зростання майбутнім хардфорком «Мері», який був запущений 1 березня.

Спільнота покладало великі надії на нову версію мережі, яка повинна була вивести проект на новий рівень. Крім того, команда додала підтримку мови програмування Glow, який дозволить розробникам працювати в різних екосистемах.

Крім того, за даними ресурсу Staking Rewards, Cardano став самим децентралізованим проектом із загальним обсягом коштів, заблокованих на стейкінге більше $ 7 млн.

Однак в остаточному підсумку ринок відіграв стратегію «купуй на чутках, продавай на фактах». Після поновлення монета початку корекцію і за сім днів подешевшала на 25% щодо історичного максимуму. На момент написання статті ADA торгується в області $ 1,16 і займає п’яту позицію в рейтингу капіталізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *