Майнери

Лукашенко: чим в Польщі полуницю збирати, краще криптовалюту майнити

Президент Республіки Білорусь виступив на відкритті Петриківського гірничо-збагачувального комбінату, де закликав будувати теплиці та активніше використовувати електрику, в тому числі для видобутку криптовалют.

Майнити криптовалюту на майданчиках в Петрикові запропонував президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко. Він виступив на відкритті Петриківського гірничо-збагачувального комбінату, де закликав створювати теплиці та використовувати електрику, якого, за словами Лукашенка, «вистачає в країні».

«Нас ніде не чекають, а якщо хтось і чекає, то може бути на плантаціях, як часто українці говорять: у поляків або у німців корючаться збирати полуницю … у нас багато майданчиків тут звільнилося в Петрикові, створіть що-небудь на електриці, кінець кінцем криптовалюту почніть майнити », – заявив Лукашенко.

У листопаді минулого року найбільший банк Білорусії Беларусбанк відкрив сервіс з обміну криптовалют. Клієнти сервісу можуть купувати та продавати цифрові гроші за допомогою карт Visa.

У Білорусії криптовалюти легалізовані з грудня 2017 роки після прийняття Декрету про цифрову економіку. Галузь тимчасово звільнена від податків, а громадяни країни не тільки можуть володіти цифровими грошима, але і міняти, купувати та продавати білоруські рублі й валюту, такі дії не потрібно декларувати.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *