GALA

Лістинг на Binance приніс маловідомому токені GALA зростання у 250%

Маловідомий альткоін виріс на тризначні процентні пункти після лістингу на великій біржі криптовалют.

Всього за 24 години токен-утиліт ігрової NFT-платформи Gala Games GALA виріс приблизно на 250% з $ 0,02 до рекордно високого рівня в $ 0,07.

За даними CoinGecko, GALA має ринкову капіталізацію понад $ 379 млн і займає 181-е місце в рейтингу.

Альткоін GALA заснований на блокчейні Ethereum і використовується як засіб обміну для покупки ігрових предметів і NFT в ігровій екосистемі. Токен також застосовується для нагородження 100 кращих гравців в одній з ігор платформи.

Генеральний директор Gala Games Ерік Шірмейер, який також є співзасновником компанії-розробника ігор Zynga, вважає, що ігри на блокчейні – це наступний етап розвитку інтернету.

Все, що стосується прав власності, буде вирішувати саме тут. Це торкнеться мистецтво, музику і все, що пов’язано з цифровим життям. Все, що, на вашу думку, було цифровим і вашим, насправді не існувало, але ось-ось станеться революція.

Зростання ціни GALA збігається з лістингом токена на глобальній криптовалютній біржі Binance. Тепер криптоактивом можна торгувати в парі з біткоіном (BTC), Binance Coin (BNB) і стейблкоінами BUSD і USDT. Binance повідомляє, що виведення коштів почнеться через 24 години після початку торгів.

На момент написання статті ціна GALA скорегувалась до рівня $ 0,05.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *